Wizyty Zdalne

Wiemy jak docierać do lekarzy i aptek


Odpowiadając na nagłą potrzebę branży farmaceutycznej, w CRM FarmaProm stworzyliśmy moduł Wizyt Zdalnych. Narzędzie kompleksowo wspiera naszych Klientów w relacjach z lekarzami i aptekami. Pozwala także na wygodne i szybkie pozyskanie zgód na kontakt marketingowy.

Spotkanie z lekarzem online

Do tej pory praca zdalna była raczej wyjątkiem od reguły niż normą w kontaktach przedstawicieli branży farmaceutycznej z lekarzami i pracownikami aptek. Dziś, w dobie pandemii COVID-19, stała się koniecznością, ale i okazją do wdrożenia nowych technologii – Wizyt Zdalnych w CRM FarmaProm.

Warunki pracy w dobie wirusa

W obecnej sytuacji zarówno przedstawiciele firm farmaceutycznych, pracownicy aptek, jak i lekarze nie mają szans na odbywanie standardowych spotkań. Co za tym idzie:

  • Praca jest utrudniona, ponieważ wizyty twarzą w twarz stanowią realne zagrożenie dla zdrowia i życia zarówno lekarzy jak i środowiska farmaceutycznego.

  • Brakuje podstawy prawnej do odbywania wizyty inaczej niż poprzez kontakt osobisty.

Nowa sytuacja wymaga nowych rozwiązań

Tworzymy technologie i integrujemy branżę farmaceutyczną od 2006. Wyjątkowe okoliczności zobowiązały nas do wsparcia środowiska farmaceutycznego i lekarskiego. Odpowiadając na nagłą potrzebę branży, stworzyliśmy koncepcję i technologię kontaktów zdalnych poprzez CRM FarmaProm.

Proponowana koncepcja i narzędzie do realizacji wizyt online spotyka się z dużym zainteresowaniem firm rozumiejących przewagę wspólnego zaangażowania w proces pozyskiwania zgód na komunikację za pomocą nowoczesnych technologii.

Kluczowe benefity Wizyt Zdalnych w CRM FarmaProm

Utrzymanie relacji z lekarzami mimo ograniczeń

Jeden CRM FarmaProm (pełna historia kontaktów z klientem)

Bez dodatkowej integracji, bez udziału IT

Prostota w użyciu (jeden checkbox)

Bezpieczeństwo zdalnego kontaktu

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

Już teraz zadbaj o bezpieczeństwo kontaktów z lekarzami i aptekami dzięki Wizytom Zdalnym FarmaProm. Zwiększ dotarcie do pracowników służby zdrowia i aptek dzięki przyjaznym dla użytkownika, wydajnym i bezpiecznym interakcjom.

Aby poznać szczegóły oferty, skontaktuj się Mariuszem Tylkowskim, dyrektorem ds. medycznych baz danych FarmaProm.

T: +48 696 008 908
M: mariusz.tylkowski@farmaprom.pl