Wszystko zaczyna się od marzeń

W poniedziałek, 30 stycznia 2006 roku, FarmaProm rozpoczął działalność. Dzisiaj – i przez cały rok – celebrujemy ten jubileusz. 10 lat temu mierzyliśmy wysoko.

Z głowami w chmurach marzyliśmy, mieliśmy wiarę i nadzieję. Dzięki determinacji, ciężkiej pracy i wsparciu dobrych ludzi, zmieniliśmy świat polskiej farmacji, wprowadzając ją w erę nowoczesnej technologii.

Farmacja w zgodzie z naturą

W 2006 roku dostrzegliśmy jak nieefektywny jest sposób realizacji zamówień farmaceutycznych. Powiedzieliśmy: nigdy więcej faksów w farmacji. Troszcząc się jednocześnie o środowisko, postanowiliśmy zredukować liczbę dokumentów przesyłanych w formie papierowej, wykorzystując technologie cyfrowe jako nowoczesny sposób komunikacji z dystrybutorami. Szacujemy, że wspólnie z Wami ocaliliśmy już 5000 drzew.

Pierwsi Polacy w farmaprzestrzeni

 

Postawiliśmy przed sobą ambitną misję: technologicznej rewolucji w farmacji. Dziś, po 10 latach działalności, poza siedzibą główną w Krakowie, realizują ją także oddziały w Poznaniu, Warszawie i Mysłowicach. Tworzymy grupę o pełnej ofercie rozwiązań IT dla producentów leków, hurtowni farmaceutycznych oraz aptek. Działając razem, możemy dokonywać jeszcze więcej.

Żeby pracowało się lepiej

W 2010 r. stworzyliśmy aplikację mobilną IZI. Dzięki temu praca przedstawiciela farmaceutycznego i medycznego już nigdy nie była taka sama. Ułatwiliśmy pracę tysiącom osób, które oszczędzają swój czas oraz zawsze i wszędzie trzymają rękę na pulsie.

Eksplorujemy wszystkie systemy

Stawiamy na kompleksowe rozwiązania. Nasze aplikacje działają na trzech systemach: Android, iOS, Windows. Byliśmy pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła aplikacje dla farmacji na Android i Windows.

Android

iOS

Windows

Liczby, które leczą

102 000 lekarzy – to liczba osób w naszej bazie. Zapewniając do nich dostęp, umożliwiamy jak najlepsze dotarcie do pacjentów.
14 500 – to liczba aptek w Polsce. Wszystkie są w naszej bazie.

Nadajemy pracy sens

Każdego dnia ułatwiamy pracę około 12 000 osób. Taka liczba użytkowników korzysta codziennie z naszych rozwiązań.

W bezpiecznych rękach

Obsługujemy 150 klientów. Nad każdym z nich czuwa opiekun. Doradza, odpowiada na pytania, rozwiązuje problemy, pomaga w bieżącej pracy.

Niekończący się rozwój

W 2006 roku nasza platforma obsłużyła 614 zamówień. W roku 2015 było ich 6,5 mln. Życzymy sobie, i Wam, dalszych wzrostów.

Rośniemy z Wami

W 2006 roku FarmaProm liczył 3 pracowników. Dzisiaj na naszym pokładzie znajduje się blisko 100 wyjątkowych osób.

Więcej niż praca

Cenimy równowagę. Nie tylko pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym, ale także w pracy. Tworząc przyszłość rozwiązań IT dla farmacji, chcemy też wpływać na przyszłość świata. Są nią dzieci, dlatego staramy się je wspierać. W 2013 roku ufundowaliśmy sierociniec w Kamerunie. Pomagamy również dzieciom z polskich domów dziecka. W okresie świąt cała załoga FarmaProm chętnie angażuje się w Szlachetną Paczkę. Dzielenie się dobrem to źródło naszej siły.

Firma z Misją

Naszą misją było, jest i będzie wspieranie Was w codziennej pracy. Naszą misją był, jest i będzie pozytywny wpływ na świat. Ponieważ ten statek napędzany jest „paliwem kosmicznym” 🙂

– Zespół FarmaProm

P.S. Już dziś zapraszamy Was do zmieniania z nami świata. Przygotowaliśmy kilka jubileuszowych misji, które pozwolą zrobić coś dobrego. Pierwsza z nich wystartuje wraz z początkiem wiosny. Mamy nadzieję, że weźmiecie w nich czynny udział!