Jesteśmy firmą technologiczną tworzącą oprogramowanie dla branży farmaceutycznej. Zdrowie jest więc naturalnym obszarem naszego zainteresowania. W codziennej pracy pomagamy firmom farmaceutycznym sprawnie dostarczać leki pacjentom. W chwili refleksji pomyśleliśmy, że – jako branża – powinniśmy zadbać także o zdrowie własne.

Tak zrodziła się akcja FarmaFit!

Dedykujemy ją naszym użytkownikom. Jest ich w Polsce aż 12 tysięcy. Ci, którzy wspierają zdrowie innych, często zapominają o zdrowiu własnym. A, jak mówi przysłowie, „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Dobra kondycja fizyczna i zdrowa dieta to podstawa zadowolenia z życia i efektywnej pracy. Chcemy inspirować do ruchu i pozytywnych zmian w diecie. Tego lata postanowiliśmy, że zadbamy o kondycję w farmacji!

Przez całe wakacje, na profilu FarmaProm na naszym Facebooku i blogu będziemy publikować komiks promujący zdrowy tryb życia, o którego treści decydować będą nasi użytkownicy.

Poszczególne komiksowe odcinki będziemy publikować w tym wpisie. Dlatego zapraszamy do regularnych odwiedzin naszego bloga, a także do śledzenia naszego profilu na FB i do bycia fit!

 

Aktualizacja 12.07.2016

Nasi użytkownicy w pierwszym głosowaniu na bohatera komiksu wybrali Kasię, przedstawicielkę farmaceutyczną z Krakowa. Oto premierowy odcinek przygód Kasi. Kolejne będą pojawiać się cyklicznie w każdy wtorek, aż do końca wakacji. Teraz, w rękach naszych użytkowników jest decyzja, jak pomóc naszej bohaterce w rozpoczęciu treningów.

farmaprom_komiks_farmafitAktualizacja 19.07.2016

W drugim głosowaniu, użytkownicy aplikacji FarmaProm pytani o to, co ma zmotywować Kasię, wybrali tajemniczo brzmiącą opcję „Piguła o poranku”, czyli…

farmaprom_komiks_farmafitAktualizacja 26.07.2016

W trzecim głosowaniu użytkownicy aplikacji FarmaProm zdecydowali, że najlepszym miejscem do treningów dla Kasi będą Bulwary Wiślane.

farmaprom-farmafit-3Aktualizacja 02.08.2016

Kasia, zainspirowana przez starego znajomego, wprowadziła zmiany w diecie. Użytkownicy aplikacji FarmaProm zdecydowali, że rewolucja żywieniowa Kasi rozpocznie się od zdrowych shake’ów.

farmaprom-farmafit_odc4Aktualizacja 09.08.2016

Użytkownicy aplikacji zdecydowali, że Kasia jako nowy rodzaj treningu pokona pięćdziesiąt kółek. Kasia wybrała się na basen. Ale jej kondycja ciągle pozostawia wiele do życzenia. Zobacz jak Kasia poradziła sobie z wyzwaniem.

farmaprom_farmafit_odc.5bAktualizacja 16.08.2016

Użytkownicy aplikacji FarmaProm zdecydowali, że Kasia trafiła na dywanik szefa, bo… „podwyższyła swoje wyniki sprzedażowe”. Wygląda więc na to, że aktywność fizyczna i zdrowa dieta mają pozytywne przełożenie również na życie zawodowe naszej bohaterki.

farmafit_farmaprom_odcinek6Aktualizacja 23.08.2016

Użytkownicy aplikacji zdecydowali, że Kasia w chwili załamania zadzwoniła do Buły.

farmafit_farmaprom_7

Aktualizacja 30.08.2016

W finałowym głosowaniu, użytkownicy aplikacji FarmaProm zdecydowali, że Kasia wygra zakład i weźmie udział w maratonie.

farmaprom_farmafit_odc8