Wiemy doskonale, że sport to zdrowie, więc wzorem poprzedniego roku nasza drużyna ponownie wystartowała w biegu charytatywnym Business Run 2017 w Krakowie. Pogoda chciała nas złamać, ale nie daliśmy się!

Nasza drużyna nazywała się FarmaProm Janusze. Stworzyli ją pracownicy działów IT oraz Helpdesk. W jej skład weszli: Sebastian Kozakowski, Michał Zubik, Marcin Jurek, Paweł Markowski i Grzegorz Socha. Chłopaki pokonali wspólnie dystans 19,5 km (3,9 km/os.), plasując się na 740 miejscu na ponad 1000 ekip. Najlepszy wynik osiągnął Grzegorz Socha z czasem 17:47.

Anna Riess, która na co dzień pełni rolę koordynatora projektu w FarmaProm, pilotowała także udział naszej drużyny Business Run. Jak podkreśla, liczyły się nie tylko dystans, tempo i czas pokonania trasy, lecz pomoc innym. Według oficjalnych informacji, podczas krakowskiego biegu udało się zebrać 415 374 złotych na rzecz potrzebujących.

– Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w osiągnięciu tej kwoty. Pomaganie przynosi nam dużą satysfakcję i razem pokonujemy nasze słabości w gronie kosmicznie zakręconych ludzi – mówi Anna Riess.

Dwa dni przed startem Business Run 2017 w Krakowie, na naszym koncie w serwisie Instagram, oficjalnie zaprezentowaliśmy naszą drużynę. Zrobiliśmy to w następujący sposób:

Na Instagramie FarmaProm znajdziecie też m.in. krótką galerię zdjęciową. Możecie ją zobaczyć TUTAJ – Zapraszamy!

To nie koniec naszych przygód sportowych w tym miesiącu. Stawiamy poprzeczkę wyżej – wspólnie planujemy pokonać maraton, więc 17 września wystartujemy w imprezie 4RestRun w Puszczy Niepołomickiej. W wydarzeniu weźmie udział w sumie pięciu FarmaPromian: Stanisław Faber, Tomasz Armata, Bartłomiej Leśniak, Tomasz Stano i Michał Pelczar.