Specjalista ds. prawnych i administracyjnych

miejsce pracy: Kraków

Od 2006 roku projektujemy autorskie technologie dla świata farmacji i medycyny. Dziś rozwijamy już nie tylko własne aplikacje CRM i SFA, ale też usługi z zakresu m.in.: hurtowni danych, baz lekarzy i aptek, analityki, targetingu, konsultingu czy marketingu.
Dostarczamy rozwiązania blisko 200 firmom farmaceutycznym w Polsce. Integrując je z hurtowniami i aptekami, wspieramy dystrybucję leków do pacjentów.
Naszą przestrzeń tworzy ponad 170 osób w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Mysłowicach. Po pracy – pomagamy innym! Angażujemy się w inicjatywy społeczne wyrażające wartości FarmaProm. Prowadzimy własne działania charytatywne np.: Bieg Miśków, licytacje świąteczne, akcje sportowe (FarmaFit x STRAVA).

Zadania, jakie czekają na Ciebie:

  • Sporządzanie umów i innego rodzaju dokumentacji formalnej
  • Prowadzenie korespondencji biznesowej i prawnej
  • Organizacja i kontrola obiegu dokumentów pomiędzy działami i jej kontrahentami
  • Prowadzenie bazy umów oraz sporządzanie raportów i zestawień
  • Udział i prowadzenie projektów o charakterze prawny
  • Inne zadania administracyjno-biurowe

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • Wiedzy na temat realiów funkcjonowania przedsiębiorstw i procesów biznesowych
  • Znajomości prawnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej
  • Dobrej organizacja pracy
  • Samodzielności i odpowiedzialności
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Zdolności analitycznych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2)
  • Wykształcenia wyższego (jako dodatkowy atut)

Z naszej strony oferujemy m.in.:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej po wdrożeniu się w rolę
  • Współpraca w zespole, w którym Twoje zdanie będzie mieć znaczenie
  • Możliwość tworzenia oraz brania udziału w eventach i akcjach charytatywnych
  • Współpraca z największymi producentami w branży farmaceutycznej

Benefity:

bonusowe dni wolne

wyjazdy integracyjne

karta Multisport

opieka medyczna

urlop urodzinowy

nowe technologie

parking rowerowy