Rekruter IT/ Specjalista ds. rekrutacji

miejsce pracy: Kraków

Od 2006 roku projektujemy autorskie technologie dla świata farmacji i medycyny. Dziś rozwijamy już nie tylko własne aplikacje CRM i SFA, ale też usługi z zakresu m.in.: hurtowni danych, baz lekarzy i aptek, analityki, targetingu, konsultingu czy marketingu.
Dostarczamy rozwiązania blisko 200 firmom farmaceutycznym w Polsce. Integrując je z hurtowniami i aptekami, wspieramy dystrybucję leków do pacjentów.
Naszą przestrzeń tworzy ponad 170 osób w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Mysłowicach. Po pracy – pomagamy innym! Angażujemy się w inicjatywy społeczne wyrażające wartości FarmaProm. Prowadzimy własne działania charytatywne np.: Bieg Miśków, licytacje świąteczne, akcje sportowe (FarmaFit x STRAVA).

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end na stanowiska specjalistyczne w dziale IT oraz w innych działach
  • Proaktywne poszukiwanie pasywnych kandydatów metodami bezpośrednimi (direct search, boolean search, social media, etc.)
  • Ścisła współpraca z menedżerami i liderami działów
  • Bieżące prowadzenie zadań administracyjnych związanych z rekrutacją i zatrudnianiem
  • Monitorowanie i implementowanie trendów rynkowych w obszarze HR oraz rekrutacji IT
  • Analizowanie danych i sporządzanie raportów
  • Wsparcie procesu onboardingu i offboardingu
  • Uczestnictwo w różnorodnych projektach z obszaru miękkiego HR
  • Uczestnictwo w wydarzeniach firmowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu kompleksowych procesów rekrutacyjnych w IT
  • Znajomość technik, narzędzi rekrutacyjnych i systemów ATS
  • Znajomość bieżących trendów w sourcingu, rekrutacji i employer brandingu
  • Umiejętność budowania profesjonalnych i partnerskich relacji z kandydatami
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Samodzielność, wytrwałość, proaktywność
  • Lekkie pióro (potrafisz pisać angażujące treści)

Oferujemy:

  • Pracę w wewnętrznym dziale HR
  • Formę zatrudnienia w zależności od potrzeb (umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie)
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej do 5 dni w miesiącu
  • Współpracę w zespole, w którym Twoje zdanie będzie mieć znaczenie
  • Możliwość tworzenia oraz brania udziału w wydarzeniach firmowych i akcjach charytatywnych

Benefity:

bonusowe dni wolne

wyjazdy integracyjne

karta Multisport

opieka medyczna

urlop urodzinowy

nowe technologie

parking rowerowy