Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem hiszpańskim

miejsce pracy: Kraków

Od 2006 roku rozwijamy własne aplikacje webowe i mobilne, z których korzysta ponad 170 firm farmaceutycznych. Naszą przestrzeń tworzy ponad 140 osób w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Mysłowicach. Poza pracą uwielbiamy angażować się w inicjatywy społeczne wyrażające nasze wartości, m.in. Bieg Miśków, Poland Business Run, Misja Mustang, Szlachetna Paczka i wiele innych.

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Profesjonalna obsługa Klienta w języku polskim i hiszpańskim (z przewagą w języku polskim)
  • Wsparcie techniczne i realizacja zleceń Klientów za pomocą poczty e-mail oraz telefonicznie
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących zleceń Klientów w ramach pierwszej linii wsparcia
  • Budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami (bez elementów sprzedaży)
  • Współpraca z Działem IT w zakresie bieżących zapytań Klientów
  • Wsparcie w innych zadaniach realizowanych przez Dział Obsługi Klienta
  • Współpraca z zespołami projektowymi

Czego oczekujemy?

  • Znajomości języka hiszpańskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2)
  • Doświadczenia w obsłudze mailowej i telefonicznej klienta
  • Biegłej znajomości pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Umiejętności posługiwania się urządzeniami mobilnymi z systemem Android i/lub iOS
  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz samodzielności w działaniu

Mile widziane

  • Zainteresowanie branżą IT – łatwość w poruszaniu się w tematach nowych technologii
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie wyższe

Z nami zyskasz:

  • udział w innowacyjnym i rozbudowanym projekcie IT skierowanym do Klientów branży farmaceutycznej
  • współtworzenie sukcesu polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmy
  • współpracę z dużymi producentami branży farmaceutycznej i nie tylko
  • poszerzenie wiedzy w zakresie nowych technologii
  • świetną atmosferę i pracę w zgranym zespole
multisport
opieka medyczna
system motywacyjny
świeżo mielona kawa
wyjazdy integracyjne
budżet szkoleniowy
nowe technologie
urlop urodzinowy