Młodszy Specjalista ds. Obsługi Biura

miejsce pracy: Kraków

Od 2006 roku rozwijamy własne aplikacje webowe i mobilne, z których korzysta ponad 170 firm farmaceutycznych. Naszą przestrzeń tworzy ponad 140 osób w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Mysłowicach. Poza pracą uwielbiamy angażować się w inicjatywy społeczne wyrażające nasze wartości, m.in. Bieg Miśków, Poland Business Run, Misja Mustang, Szlachetna Paczka i wiele innych.

Zadania, jakie czekają na Ciebie:

  • zapewnienie sprawnej obsługi recepcji – odbieranie telefonów, przyjmowanie gości
  • koordynacja obiegu dokumentów oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • dbanie o wygląd recepcji, estetykę i porządek w biurze oraz salach konferencyjnych
  • organizacja i obsługa spotkań wewnętrznych oraz biznesowych
  • diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących zleceń Klientów w ramach pierwszej linii wsparcia
  • współpraca z innymi działami firmy wewnątrz Grupy FarmaProm
  • koordynacja sezonowych projektów

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia średniego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • znajomości pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • wrażliwości na poufność danych i informacji
  • dokładności w działaniu
  • wysoko rozwiniętych zdolności organizacyjnych oraz komunikacyjnych

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Z nami zyskasz:

  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00
  • udział w innowacyjnym i rozbudowanym projekcie IT skierowanym do branży farmaceutycznej
  • współpracę z dużymi producentami branży farmaceutycznej
  • współtworzenie sukcesu polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmy

Dodatkowe benefity:

multisport
opieka medyczna
system motywacyjny
świeżo mielona kawa
wyjazdy integracyjne
budżet szkoleniowy
elastyczny czas pracy
nowe technologie