Analityk Biznesowy

miejsce pracy: Kraków

Zadania, jakie czekają na Ciebie:

  • Analiza zgłaszanych przez Klientów potrzeb, zbieranie i identyfikacja wymagań
  • Projektowanie rozwiązań spójnych z istniejącymi systemami
  • Współpraca z programistami, testerami, sprzedażą i koordynatorami projektów
  • Tworzenie, dbanie o aktualność i spójność dokumentacji funkcjonalnej aplikacji www i aplikacji mobilnych

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie związane z analizą, projektowaniem lub wdrażaniem systemów IT (web, mobile)
  • Umiejętność zbierania, identyfikacji i analizy potrzeb Klienta
  • Umiejętności modelowania i dokumentowania wymagań i procesów biznesowych
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność jasnego formułowania myśli
  • Skrupulatność, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • Poczucie humoru 🙂

Mile widziane:

  • Praktyczne doświadczenie związane z programowaniem
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Znajomość metodyki SCRUM
  • Znajomość branży farmaceutycznej

Z nami zyskasz:

  • Udział w innowacyjnym i rozbudowanym projekcie IT skierowanym do Klientów branży farmaceutycznej
  • Umowę b2b lub inną formę zatrudnienia w zależności od potrzeb
  • Współtworzenie sukcesu polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmy
  • Zawsze uśmiechnięty i otwarty na rozmowę Zarząd, który naprawdę rozumie IT
multisport
opieka medyczna
system motywacyjny
świeżo mielona kawa
wyjazdy integracyjne
budżet szkoleniowy
elastyczny czas pracy
nowe technologie