Administrator Systemowy

miejsce pracy: Kraków

Od 2006 roku rozwijamy własne aplikacje webowe i mobilne, z których korzysta ponad 170 firm farmaceutycznych. Naszą przestrzeń tworzy ponad 140 osób w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Mysłowicach. Poza pracą uwielbiamy angażować się w inicjatywy społeczne wyrażające nasze wartości, m.in. Bieg Miśków, Poland Business Run, Misja Mustang, Szlachetna Paczka i wiele innych.
Szukamy pasjonatów Linuksa zainteresowanych budowaniem systemów backendowych
i projektowaniem rozwiązań w oparciu o model cloud computing oraz technologię konteneryzacji. Cechuje Cię odpowiedzialność, zaangażowanie oraz otwartość na nowe wyzwania? FarmaProm jest miejscem dla Ciebie!

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Projektowanie systemów i infrastruktury IT w tym rozwiązań opartych o chmurę obliczeniową oraz kontenery
  • Instalacja, konfiguracja i administracja systemami operacyjnymi
  • Rozwiązywanie problemów, wdrażanie usprawnień w działającej infrastrukturze
  • Monitoring systemów i sieci
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z zespołami tworzącymi aplikacje mobilne i WWW (praca w metodyce DevOps)

Czego oczekujemy?

  • Bardzo dobrej znajomości systemów Linux (Debian, CentOS)
  • Dobrej znajomości relacyjnych baz danych: MySQL, PostgreSQL
  • Dobrej znajomości technologii konteneryzacji w systemach Linux (Docker)
  • Umiejętności pisania skryptów (Bash, Python lub Perl)
  • Dobrej znajomości zagadnień sieciowych (IP, TCP/UDP, Ethernet, routing)
  • Dobrej znajomości protokołów sieciowych: HTTP, DNS, SMTP/POP/IMAP, FTP, SSH, LDAP
  • Znajomości zagadnień z dziedziny balansowania ruchu i wysokiej dostępności (HAproxy, Keepalived itp.)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z systemami klastrowymi dla kontenerów (Mesos, Kubernetes) oraz chmurą publiczną (GPC/AWZ/Azure)
  • Znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją (XEN,KVM)
  • Znajomość narzędzi do automatycznego zarządzania konfiguracją (np. Saltstack, Ansible) oraz systemów kontroli wersji (Git)
  • Wiedza z baz typu NoSQL (MongoDB)
  • Doświadczenie w pracy z macierzami NetApp
  • Znajomość technologii z dziedziny storage (NFS, iSCSI, SAN, NAS)

Z naszej strony oferujemy m.in.:

  • Udział w innowacyjnym i rozbudowanym projekcie IT skierowanym do Klientów branży farmaceutycznej
  • Umowę b2b lub inną formę zatrudnienia w zależności od potrzeb
  • Współpracę z dużymi producentami branży farmaceutycznej i nie tylko
  • Współtworzenie sukcesu polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmy
  • Elastyczne godziny pracy
multisport
opieka medyczna
bonusowe dni wolne
urlop urodzinowy
wyjazdy integracyjne
budżet szkoleniowy
elastyczny czas pracy
nowe technologie