DOŁĄCZ DO NAS!

Specjalista UX ds. badań ilościowych

Wiemy, że co trzy głowy to nie jedna!

Poszukujemy analitycznego umysłu, ceniącego współpracę, otwarcie dzielącego się wiedzą i chcącego rozwijać się w zespole UX. Chętnie konsultujemy pomysły w większych zespołach analityków, programistów i testerów.

Abyśmy mogli tworzyć jeszcze lepsze rozwiązania webowe i mobilne dla polskiej branży farmaceutycznej, potrzebujemy specjalisty, który wie, jak skonfigurować narzędzia analityczne w celu badania doświadczeń użytkowników.

Kraków

Hybrydowo

UoP / B2B

Analityk danych praca FarmaProm

Zakres obowiązków

  • Zbieranie, analizowanie i raportowanie statystyk na potrzeby prowadzonych projektów i procesów

  • Rozbudowa i dokumentacja systemów analitycznych (Tag Manager, Google Analytics)

  • Codzienna współpraca z innymi zespołami (PO, analitykami biznesowymi, programistami)

  • Poszerzanie wiedzy w zespole UX z zakresu zbierania i analizy danych

  • Formułowanie wniosków na podstawie danych w bliskiej współpracy z zespołem

Czego wymagamy

  • Minimum 1.5 roku doświadczenia w zadaniach związanych z analityką internetową

  • Dobrej znajomości Google Analytics łącznie z zaawansowanymi funkcjami (np.: konfiguracja raportów i filtrów, ustawianie celów konwersji, śledzenie zdarzeń)

  • Umiejętności samodzielnego wyszukiwania obszarów do testów zgodnie z wyznaczonymi celami biznesowymi

  • Systematyczności w analizie zbieranych wyników

  • Umiejętności wyciągania trafnych wniosków z narzędzi analitycznych (Google Analytics)

  • Umiejętności pracy w zespole, otwartości i chęci do wypracowywania wspólnych rozwiązań

  • Umiejętności przekazywania wiedzy

  • Odwagi w inicjowaniu usprawnień oraz prezentowaniu własnych pomysłów

Mile widziane

  • Posługiwanie się miernikami UX

  • Znajomość narzędzia Hotjar lub podobnego

  • Rozumienie technologii, możliwości i ich ograniczeń (HTML, CSS, aplikacje mobilne, RWD)

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i pisanie dokumentacji oraz swobodną komunikację

  • Doświadczenie przy projektowaniu interfejsów aplikacji

  • Znajomość narzędzi do projektowania i prototypowania (używamy Axure i Adobe XD, ale jesteśmy otwarci na inne narzędzia)

Mamy dla Ciebie

  • Udział w rozwojowym projekcie IT skierowanym do klientów branży farmaceutycznej

  • Formę zatrudnienia w zależności od potrzeb (umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Przyjazną i otwartą atmosferę w zespole

Dodatkowe benefity

Urlop urodzinowy

Bonusowe dni wolne

Puzzle osiągnięć

Wyjazdy integracyjne

Program „polecony-nagrodzony”

Opieka medyczna

Budżet szkoleniowy

Multisport

Chcesz z nami pracować?

Ta strona korzysta z ciasteczek, szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na użycie ciasteczek i akceptujesz treść tej polityki.

Szczegóły