DOŁĄCZ DO NAS!

Specjalista ds. obsługi klienta

Poszukujemy osoby do projektu FarmaProm – aplikacji do profesjonalnego zarządzania relacjami z klientami z branży farmaceutycznej. Pracując na tym stanowisku, będziesz wspierać klientów w j. polskim, odpowiadając na ich bieżące zapytania techniczne dotyczące korzystania z platformy. Jeśli znasz j. angielski lub hiszpański na poziomie min. B1/B2, to w przyszłości jest szansa, abyśmy powierzyli Ci opiekę nad klientami zagranicznymi. Cechuje Cię odpowiedzialność, skrupulatność oraz zaangażowanie? FarmaProm jest miejscem dla Ciebie!

Kraków

Hybrydowo

Zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne, instalacja oprogramowania i realizacja zleceń klientów przez system wewnętrzny oraz telefonicznie

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych i długofalowych relacji biznesowych z klientami (bez elementów sprzedaży)

  • Współpraca z działem IT w zakresie bieżących zapytań klientów

  • Wsparcie w innych zadaniach realizowanych przez dział obsługi klienta

  • Współpraca z zespołami projektowymi

  • Praca zmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 / 10:00-18:00

Czego wymagamy?

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Łatwości w korzystaniu z aplikacji (webowych i mobilnych)

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie Excel)

  • Umiejętności określania priorytetów oraz dobrej organizacji czasu pracy

  • Wykształcenia min. średniego

  • Samodzielności w działaniu

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Zainteresowanie branżą IT – łatwość w poruszaniu się w tematach nowych technologii

  • Doświadczenie w pracy z systemem CRM, ERP lub innym podobnym

  • Doświadczenie we współpracy z działem IT

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość pracy hybrydowej po wdrożeniu się na stanowisko

  • Udział w innowacyjnym i rozbudowanym projekcie IT

  • Współpracę z klientem biznesowym z branży farmaceutycznej

  • Intensywne szkolenie przygotowujące do stanowiska i opiekę mentora

  • Otwarty na współpracę i pomocny zespół składający się z kilkunastu osób

  • Współpracę w zespole, w którym Twoje zdanie ma znaczenie

  • Możliwość rozwoju

  • Poszerzenie wiedzy w zakresie nowych technologii

Dodatkowe benefity:

Urlop urodzinowy

Dodatkowe dni wolne

Puzzle osiągnięć

Wyjazdy integracyjne

Program „polecony-nagrodzony”

Opieka medyczna

Budżet szkoleniowy

Multisport

Parking rowerowy

Świeże owoce

prysznic dla aktywnych

Prysznic dla aktywnych

Chcesz z nami pracować?

Ta strona korzysta z ciasteczek, szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na użycie ciasteczek i akceptujesz treść tej polityki.

Szczegóły