DOŁĄCZ DO NAS!

Senior PHP Developer

Naszymi głównymi produktami są aplikacje CRM i SFA, które każdego dnia wspierają pracę tysięcy pracowników firm farmaceutycznych, aptek i hurtowni. Tworząc te rozwiązania, staramy się okiełznać rozbudowaną logikę biznesową oraz przepływające przez nasze systemy gigabajty danych. Robimy to z zachowaniem najlepszych praktyk programistycznych. Rozwijamy też mniejsze produkty towarzyszące, gdzie mamy możliwość wykorzystać dodatkowe narzędzia i nieco odmienny stack technologiczny.

Pracujemy w maksymalnie 9-osobowych zespołach scrumowych: programiści, testerzy i analityk biznesowy. Stawiamy bardzo duży nacisk na jakość rozwiązań, więc korzystamy z narzędzi wspierających – code review, pair programming, testy automatyczne i inne. Jednocześnie podchodzimy zdroworozsądkowo i czasem kończymy gdzieś pomiędzy ScrumBut’em, ScrumAnd’em i ScrumBan’em.

Kraków

Hybrydowo / Zdalnie

UoP: 13 400 – 17 500 zł brutto
B2B: 16 000 – 21 000 zł netto

Praca php FarmaProm

Wymagane technologie

PHP

advanced

Symfony

advanced

SQL

advanced

Testy automatyczne

regular

API

advanced

NoSQL

junior

Docker

regular

CI/CD

regular

Zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz rozwój już istniejących jak i nowych funkcjonalności

  • Stosowanie dobrych praktyk: wzorce projektowe, PSR, SOLID

  • Aktywny udział w planowaniu zadań, prace programistyczne, codzienne spotkania, podsumowania, retrospekcje

  • Dbanie o jakość kodu i Code Review

Czego wymagamy?

  • Minimum 5 lat doświadczenia

  • Umiejętności pracy z frameworkiem (najlepiej Symfony)

  • Bardzo dobrej znajomości SQL

  • Bardzo dobrej znajomości programowania obiektowego

  • Umiejętność pisania testów automatycznych

  • Umiejętności pracy z systemem kontroli wersji GIT

  • Praktycznej znajomości wzorców projektowych oraz standardów PSR

  • Umiejętności pisania bezpiecznego i przejrzystego kodu

  • Znajomość zagadnień związanych z konteneryzacją (Docker, K8s)

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodnie posługiwanie się dokumentacją techniczną

  • Poczucia humoru

Mile widziane

  • Doświadczenie z pracą z innymi systemami bazodanowymi (MongoDB, BigQuery, Clickhouse)

  • Znajomości JavaScript (najlepiej React)

  • Znajomości rozwiązań chmurowych (najlepiej GCP)

  • Znajomość narzędzi wspomagających ciągłą integrację (Jenkins, GitLab CI/CD)

  • Doświadczenie w pracy w zespołach SCRUM-owych

Co oferujemy?

  • Udział w innowacyjnym i rozbudowanym projekcie IT skierowanym do klientów branży farmaceutycznej

  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii: Google Cloud (m.in. BigQuery, PubSub, Cloud Functions, Cloud Storage, Firebase, App Engine), Kubernetes, ArgoCD, Terraform, Docker, GitLab, Rabbit, Jenkins, Redis, Graylog, ClickHouse, PHP, React, MySQL

  • Duży wpływ na rozwiązania technologiczne w projekcie

  • Pracę zdalną lub w biurze w Krakowie, gdzie zawsze jesteś mile widziany

  • Uśmiechnięty i otwarty na rozmowę zarząd, który naprawdę rozumie IT

Dodatkowe benefity

Urlop urodzinowy

Dodatkowe dni wolne

Puzzle osiągnięć

Wyjazdy integracyjne

Program „polecony-nagrodzony”

Opieka medyczna

Budżet szkoleniowy

Elastyczny czas pracy

Multisport

Parking rowerowy

Świeże owoce

prysznic dla aktywnych

Prysznic dla aktywnych

Chcesz z nami pracować?

Ta strona korzysta z ciasteczek, szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na użycie ciasteczek i akceptujesz treść tej polityki.

Szczegóły