DOŁĄCZ DO NAS!

Programista Android

Chcesz tworzyć oprogramowanie w zgodzie z najwyższymi standardami (CI, Code Review, testy) i mieć wsparcie ze strony PO i QA? Nie chcesz być „klepaczem kodu”? Istotny jest dla Ciebie rozwój oraz dobra atmosfera w pracy? FarmaProm jest miejscem dla Ciebie! Pracując z nami, dołączysz do jednego z zespołów scrumowych i będziesz rozwijać rozbudowaną aplikację dla branży farmaceutycznej.

FarmaProm
Kraków

Hybryda/biuro

UoP: 10 000 – 12 500 zł brutto
B2B: 12 000 – 15 000 zł netto

Wymagane technologie

Kotlin

advanced

Android SDK

advanced

Compose

regular

Coroutines

regular

Room

regular

UnitTest

regular

MVI

regular

SQL

junior

GIT

junior

Dagger / Hilt

junior

SOLID

junior

Espresso

nice to have

Zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz rozwój już istniejących i nowych funkcjonalności

  • Stosowanie dobrych praktyk: wzorce projektowe, testy, SOLID

  • Aktywny udział w planowaniu zadań, prace programistyczne, codzienne spotkania, podsumowania, retrospekcje

  • Dbanie o jakość kodu i Code Review

Czego wymagamy?

  • Minimum 3 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji na Androida

  • Znajomości języka Kotlin, Android SDK, Compose i innych technologii wymienionych powyżej

  • Praktycznej znajomości wzorców projektowych

  • Umiejętności pisania bezpiecznego i przejrzystego kodu, SOLID

  • Znajomości zagadnień związanych z bazami danych

  • Wiedzy na temat testów jednostkowych

  • Umiejętności testowania aplikacji z użyciem Espresso

  • Znajomości Daggera 2/ Hilt

Mile widziane

  • Znajomość języka Java

  • Znajomość Firebase

  • Znajomość CI (Jenkins / Gitlab)

Co oferujemy?

  • Udział w innowacyjnym i rozbudowanym projekcie IT skierowanym do klientów branży farmaceutycznej

  • Realny wpływ na rozwiązania technologiczne w projekcie

  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii: Room, Compose, MVI

  • Zespół nastawiony na jakość dostarczanych rozwiązań

Dodatkowe benefity

Urlop urodzinowy

Dodatkowe dni wolne

Puzzle osiągnięć

Spotkania integracyjne

Program „polecony-nagrodzony”

Opieka medyczna

Budżet szkoleniowy

Pakiet sportowy

Parking rowerowy

Świeże owoce

prysznic dla aktywnych

Prysznic dla aktywnych

Chcesz z nami pracować?

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeżeli nie wyrażasz na nie zgody, możesz zmienić swoje preferencje w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na użycie wszystkich ciasteczek i je akceptujesz. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.

Szczegóły