Dołącz do nas!

Młodszy tester aplikacji webowych

Jesteś otwartą i ambitną osobą? Oczekujesz wyzwań z zakresu testowania oprogramowania w dużym projekcie? Chcesz współdecydować o kształcie tworzonej aplikacji? Rozwój i dobra atmosfera w pracy są dla Ciebie ważne? Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy.

Pracujemy w maksymalnie 9-osobowych zespołach scrumowych: programiści, testerzy i analityk biznesowy. Stawiamy duży nacisk na jakość rozwiązań.

Kraków

Hybrydowo

UoP: 3750 – 7050 zł brutto
B2B: 4500 – 8500 zł netto

Wymagane technologie

Linux

JUNIOR

MySQL

NICE TO HAVE

REST

JUNIOR

Continuous Integration

Behat

Docker

Selenium

PHP/Cypress

Manual Testing

REGULAR

Zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów manualnych i raportowanie ich wyników

  • Aktywny udział w planowaniu zadań, prace testerskie, codzienne spotkania, podsumowania, retrospekcje

  • Wymiana doświadczeń pomiędzy zespołami w gronie testerów

  • Przygotowywanie i uruchamianie testów automatycznych

Czego wymagamy?

  • Minimum 6 miesięcy praktycznego doświadczenia w testowaniu aplikacji www

  • Umiejętności pisania scenariuszy oraz przypadków testowych

  • Zdolności analitycznego myślenia

  • Spostrzegawczości i dociekliwości

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych

  • Umiejętności pracy z dokumentacją

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną

  • Poczucia humoru

Mile widziane

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wiedza z zakresu sylabusa ISTQB

  • Doświadczenie w testowaniu usług sieciowych (najlepiej REST)

  • Wiedza z zakresu testów bezpieczeństwa aplikacji webowych

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

  • Podstawowa znajomość dowolnego języka programowania

  • Umiejętność automatyzacji testów (Selenium, Cypress, Behat, Page Object Patern, JS)

  • Znajomość narzędzi Docker, Jenkins, Gatling, OWASP ZAP

Mamy dla Ciebie

  • Udział w innowacyjnym i rozbudowanym projekcie IT skierowanym do klientów branży farmaceutycznej

  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii: Google Cloud, Kubernetes, Docker, GitLab, Rabbit, Jenkins, Redis, Graylog, ClickHouse, PHP, React, MySQL, Selenoid, Gatling

  • Duży wpływ na rozwiązania technologiczne w projekcie

  • Pracę zdalną lub w biurze w Krakowie, gdzie zawsze jesteś mile widziany

  • Uśmiechnięty i otwarty na rozmowę zarząd, który naprawdę rozumie IT

Dodatkowe benefity

Urlop urodzinowy

Bonusowe dni wolne

Puzzle osiągnięć

Wyjazdy integracyjne

Program „polecony- nagrodzony”

Opieka medyczna

Budżet szkoleniowy

Elastyczny czas pracy

Multisport

Parking rowerowy

Świeże owoce

Chcesz z nami pracować?

Ta strona korzysta z ciasteczek, szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na użycie ciasteczek i akceptujesz treść tej polityki.

Szczegóły