DOŁĄCZ DO NAS!

Młodszy specjalista ds. danych podstawowych

Od 2006 roku projektujemy autorskie technologie dla świata farmacji i medycyny. Dostarczamy rozwiązania blisko 200 firmom farmaceutycznym w Polsce. Integrując je z hurtowniami i aptekami, wspieramy dystrybucję leków do pacjentów.

Jesteś osobą otwartą i ambitną? Chcesz współdecydować o kształcie tworzonych baz? Rozwój i dobra atmosfera w pracy są dla Ciebie ważne? Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy.

Mysłowice

HYBRYDOWO / STACJONARNIE

Analityk danych praca FarmaProm

Zakres obowiązków

  • Korygowanie i wprowadzanie danych do bazy produktowej

  • Weryfikowanie i kontrolowanie poprawności wprowadzanych danych

  • Dbałość o bezpieczeństwo danych

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Dbałość o prawidłowy przepływ informacji w zespole

Czego wymagamy?

  • Min. średniego wykształcenia. Możesz być też w trakcie studiów (mile widziane kierunki ścisłe/techniczne)

  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office (szczególnie Excela)

  • Komunikatywności, dokładności i dobrej organizacji czasu

  • Upodobania do uporządkowanej i powtarzalnej pracy

  • Umiejętności weryfikacji danych i wyciągania wniosków

  • Odpowiedzialnego i sumiennego podejścia do powierzonych obowiązków

  • Umiejętności pracy w zespole, ale też samodzielności w realizacji zadań

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie / umowę o pracę

  • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku

  • Wsparcie mentora i wykwalifikowanych pracowników

  • Szkolenia z SQL, Power Query, Looker studio

  • Możliwość pracy hybrydowej po wdrożeniu się na stanowisko

Dodatkowe benefity:

Urlop urodzinowy

Dodatkowe dni wolne

Puzzle osiągnięć

Wyjazdy integracyjne

Program „polecony-nagrodzony”

Opieka medyczna

Budżet szkoleniowy

Multisport

Chcesz z nami pracować?

Ta strona korzysta z ciasteczek, szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na użycie ciasteczek i akceptujesz treść tej polityki.

Szczegóły