Dołącz do nas!

Młodszy specjalista ds. analiz i obsługi klienta

Praca w Excelu sprawia Ci frajdę i masz łatwość w komunikowaniu się? Chcesz zdobywać nowe umiejętności w analizie danych? Dobrze czujesz się wśród profesjonalistów w koleżeńskiej atmosferze? Jeśli tak – znajdziesz u nas swoje miejsce. Aplikuj!

Poznań

Praca stacjonarna

B2B / UoP

Analityk danych praca FarmaProm

Twoje obowiązki

  • Wprowadzanie i korygowanie danych

  • Werykowanie i kontrola poprawności wprowadzanych danych

  • Dbałość o bezpieczeństwo danych

  • Dbałość o prawidłowy przepływ informacji w zespole

  • Współpraca przy automatyzacji raportów

  • Współpraca z zespołami projektowymi i innymi działami firmy

  • Bieżące i kompleksowe wsparcie techniczne i realizacja zleceń za pomocą poczty e-mail oraz telefonicznie w ramach:

    – analizy danych, przygotowywania raportów oraz ich przetwarzania i integracji

    – diagnozowania i rozwiązywania problemów

    – budowania oraz utrzymywania długotrwałych relacji z klientami

    – merytorycznego wsparcia klientów w obsłudze aplikacji

Czego wymagamy?

  • Posiadasz wykształcenie średnie lub jesteś w trakcie studiów (mile widziane kierunki ścisłe / techniczne)

  • Na dobrym poziomie znasz Excela – warunek konieczny

  • Jesteś osobą zorganizowaną i dokładną, która lubi powtarzalną i uporządkowaną pracę

  • Potrafisz weryfikować dane i wyciągać wnioski

  • Do powierzonych obowiązków podchodzisz odpowiedzialnie i sumiennie

  • Potrafisz pracować w zespole, ale też jesteś samodzielny w realizacji zadań

Mile widziane

  • Pierwsze doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Co oferujemy?

  • Umowa o pracę lub inna forma zatrudnienia w zależności od potrzeb

  • Praca w modelu hybrydowym

  • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do stanowiska pracy

  • Nauka i pogłębianie znajomości narzędzi analitycznych

  • Wsparcie mentora i wykwalifikowanych pracowników

Dodatkowe benefity:

Urlop urodzinowy

Bonusowe dni wolne

Puzzle osiągnięć

Wyjazdy integracyjne

Program „polecony-nagrodzony”

Opieka medyczna

Multisport

Chcesz z nami pracować?

Ta strona korzysta z ciasteczek, szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na użycie ciasteczek i akceptujesz treść tej polityki.

Szczegóły