DOŁĄCZ DO NAS!

Mid Fullstack Developer (PHP, React)

Tworząc rozwiązania IT dla producentów farmaceutycznych, aptek i hurtowni, staramy się okiełznać rozbudowaną logikę biznesową oraz przepływające przez nasze systemy gigabajty danych. Robimy to z zachowaniem najlepszych praktyk programistycznych. Rozwijamy też mniejsze produkty towarzyszące, gdzie mamy możliwość wykorzystać dodatkowe narzędzia i nieco odmienny stack technologiczny.

Pracujemy w maksymalnie 9-osobowych zespołach scrumowych: programiści, testerzy i analityk biznesowy. Stawiamy bardzo duży nacisk na jakość rozwiązań, więc korzystamy z narzędzi wspierających – code review, pair programming, testy automatyczne i inne. Jednocześnie podchodzimy zdroworozsądkowo i czasem kończymy gdzieś pomiędzy ScrumBut’em, ScrumAnd’em i ScrumBan’em.

Kraków

Hybrydowo / Zdalnie

UoP: 9400-14400 zł brutto
B2B: 11000-17000 zł netto

Wymagane technologie

PHP

advanced

Symfony

regular

JavaScript

advanced

React

regular

SQL

regular

Testy automatyczne

junior

TypeScript

nice to have

NoSQL

Docker

junior

GIT

regular

Zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz rozwój już istniejących jak i nowych funkcjonalności

  • Stosowanie dobrych praktyk: wzorce projektowe, PSR, SOLID

  • Aktywny udział w planowaniu zadań, prace programistyczne, codzienne spotkania, podsumowania, retrospekcje

  • Dbanie o jakość kodu i Code Review

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia

  • Umiejętności pracy z frameworkiem PHP (najlepiej Symfony)

  • Dobrej znajomości ES6+, HTML5, CSS3

  • Doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu aplikacji w ekosystemie Reactowym

  • Znajomość SQL

  • Znajomość programowania obiektowego

  • Umiejętność pisania testów automatycznych

  • Umiejętności pracy z systemem kontroli wersji GIT

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodnie posługiwanie się dokumentacją techniczną

Mile widziane

  • Znajomość TypeScript

  • Doświadczenie z pracą z innymi systemami bazodanowymi (MongoDB, BigQuery, Clickhouse)

  • Znajomości rozwiązań chmurowych (najlepiej GCP)

  • Znajomość narzędzi wspomagających ciągłą integrację (Jenkins, GitLab CI/CD)

  • Doświadczenie w pracy w zespołach SCRUM-owych

Co oferujemy?

  • Udział w innowacyjnym i rozbudowanym projekcie IT skierowanym do klientów branży farmaceutycznej

  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii: Google Cloud (m.in. BigQuery, PubSub, Cloud Functions, Cloud Storage, Firebase, App Engine), Kubernetes, ArgoCD, Terraform, Docker, GitLab, Rabbit, Jenkins, Redis, Graylog, ClickHouse, PHP, React, MySQL

  • Duży wpływ na rozwiązania technologiczne w projekcie

  • Pracę zdalną lub w biurze w Krakowie, gdzie zawsze jesteś mile widziany

  • Uśmiechnięty i otwarty na rozmowę zarząd, który naprawdę rozumie IT

Dodatkowe benefity

Urlop urodzinowy

Bonusowe dni wolne

Puzzle osiągnięć

Wyjazdy integracyjne

Program „polecony-nagrodzony”

Opieka medyczna

Budżet szkoleniowy

Elastyczny czas pracy

Multisport

Parking rowerowy

Świeże owoce

prysznic dla aktywnych

Prysznic dla aktywnych

Chcesz z nami pracować?

Ta strona korzysta z ciasteczek, szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na użycie ciasteczek i akceptujesz treść tej polityki.

Szczegóły